Deputeti Braçe shkruan thjeshtësisht e bukur për vajzën e tij që ka sot ditën e lindjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 08-07-2015 Deputeti Braçe shkruan thjeshtësisht e bukur për vajzën e tij që ka sot ditën e lindjes Deputeti Braçe dhe vajza e tij

“Bashkë; Tamam më 8 korrik në mëngjes, 12 vite më parë”.

Është ky dedikimi i deputetit socialist Erjon Braçe për vajzën e tij, në një ditë të veçantë për të dy. Vazja e Braçes ka sot ditëlindjen dhe deputeti ka zgjedhur mënyrën më të thjeshtë dhe më të bukur për ta kujtuar këtë moment, ndërsa ka postuar edhe një foto me bijën e tij që me ç’duket i ngjan shumë deputetit.

Duhet thënë se ky ishte një postim “surprizë” i Braçes pasi ai gjithnjë ka preferuar mos ta bëjë publike e mediatike jetën e tij familjare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025449991226196
array(1) { ["section"]=> string(93) "deputeti-brace-shkruan-thjeshtesisht-e-bukur-per-vajzen-e-tij-qe-ka-sot-diten-e-lindjes-15605" }