Deputeti brohoret me të madhe emrin e Edi Ramës por socialistët e bojkotojnë, buçasin: Saimir Tahiri (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:35 16-03-2017

Largimi i ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri duket se ka revoltuar edhe vetë socialistët.

Në një takim me strukturat e Partisë Socialiste në pallatin e sportit, ‘ Farie Hoti’ për 'Shqipërinë e gjeneratës tjetër' ku marrin pjesë edhe Erion Veliaj, Saimir Tahiri, Blerina Gjylameti dhe Sadri Abazi ka ndodhur e papritura.

Gjatë fjalës së tij socialisti, Sadri Abazi ka nxitur turmën të brohorasin emrin e kryeministrit Edi Rama, por të gjithë socialistët e kanë bojkotuar dhe kanë buçitur me të madhe emrin e ish-ministrit, Saimir Tahiri. Nga video shihet Tahiri i cili i surprizuar kthehet nga qytetarët, ngre supet dhe buzëqesh i habitur...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025451898574829
array(1) { ["section"]=> string(110) "deputeti-brohoret-me-te-madhe-emrin-e-edi-rames-por-socialistet-e-bojkotojne-bucasin-saimir-tahiri-video-72147" }