Deputeti i Elbasanit uron Ditën e Verës: Me ca foto bruto...

Publikuar tek: aktualitet, më 10:09 14-03-2018 Deputeti i Elbasanit uron Ditën e Verës: Me ca foto bruto... Foto e shkeputur nga postimi i deputetit Luciano Boci

Deputeti i PD në Elbasan, Luçiano Boçi uron ditën e verës me një seri fotosh me lule shumëngjyrëshe të marra bruto nga qyteti i Elbasanit.

Me këto foto simbolizuese të ardhjes së verës, ai i uron shqiptarëve bekime dhe lumturi.

“Gëzuar Ditën e Verës miq!
Me urime plot ngjyra pranvere për ju, për ditë të bukura, jetë të lumtur e shumë bekime!Me ca foto bruto nga shpërthimi i natyrës në zemrën e festës,në Elbasan.”-shkruan deputeti në facebook.

Sot është dita e verës e ka festime në të gjithë vëndin, por festimet më të mëdha priten në qytetin e Elbasanit, si kryeqëndra e kësaj dite.

lule.jpg

lule_2.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada Amerikane thirrje shqiptarëve: Aplikoni për bursa brenda kësaj date
TIRANË/ Nusja 21-vjeçare i vrau të ëmën, djali përlot rrjetin: Jam pishman moj nënë…(E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.025893211364746
array(1) { ["section"]=> string(63) "deputeti-i-elbasanit-uron-diten-e-veres-me-ca-foto-bruto-113205" }