Deputeti i Kuvendit emocionon: Shah me nipin e tij dhe një urim prekës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:32 10-05-2016 Deputeti i Kuvendit emocionon: Shah me nipin e tij dhe një urim prekës

Deputeti i Kuvendit Namik Dokle ka emocionuar me këtë foto dhe urimin për nipin e tij.

Dokle luan shah me të voglin Ruben dhe i uron atij që jeta qoftë e mençur si loja që po luajnë bashkë. “Ruben, shpirti i gjyshit, edhe 100, edhe 1000 vite të tjera të të uroj, përsëri më duken pak! Qoftë jeta jote e bukur si lulet e majit, kur linde, e drejtë si rrezja e diellit, e mençur si loja e shahut që po luajmë bashkë”, shkruan Dokle.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034682989120483
array(1) { ["section"]=> string(75) "deputeti-i-kuvendit-emocionon-shah-me-nipin-e-tij-dhe-nje-urim-prekes-40001" }