Deputeti i Kuvendit ka ditëlindjen, imiton Obamën dhe Ramën (FOTO që do t’ju shkrijë së qeshuri)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:08 18-09-2016 Deputeti i Kuvendit ka ditëlindjen, imiton Obamën dhe Ramën (FOTO që do t’ju shkrijë së qeshuri)

Deputeti i Kuvendit Eduart Ndocaj, feston sot ditën e tij të lindjes. Është stafi i Ndocajt ai që e uron “shefin” përmes kësaj fotoje pikante.

Me siguri e kujtoni që një të tillë e ka bërë më parë presidenti Barack Obama dhe pas tij edhe kryeministri Rama.

“Sot, ka ditëlindjen deputeti. I urojmë: edhe 100! Plot lumturi, sukses dhe fat! Po ashtu i urojmë një karrierë të gjatë edhe në politikë!” – shkruan stafi i deputetit.

Ndocaj mbush sot plot 41 vjeç!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013365983963013
array(1) { ["section"]=> string(99) "deputeti-i-kuvendit-ka-ditelindjen-imiton-obamen-dhe-ramen-foto-qe-do-t-ju-shkrije-se-qeshuri-53295" }