Deputeti i Kuvendit një baba shembull, bashkëshortja gazetare krenohet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:40 11-07-2016 Deputeti i Kuvendit një baba shembull, bashkëshortja gazetare krenohet

Melodia e gazetares Ilva Tare dhe e deputetit demokrat Eduard Selami ka mbushur para pak ditësh 1 vjeçe.

Ardhja në jetë e saj ka ndryshuar tërësisht jetën e personazheve të njohur mediatikë duke i dhënë më shumë ngjyra e emocion.

Ja teksa shohim Selamin si një baba të mrekullueshëm që shëtit të voglën e tij kapur për dore.

“Paparacja” është vetë Ilva Tare që publikon foton dhe shkruan gjithë krenari: “ Melody dhe i ati. Pushimet më të ëmbla ndonjëherë. Shëtitje me dadën”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021394014358521
array(1) { ["section"]=> string(75) "deputeti-i-kuvendit-nje-baba-shembull-bashkeshortja-gazetare-krenohet-46183" }