Deputeti i Kuvendit shkrin talentin para publikut, ia merr këngës dhe i befason të gjithë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 03-12-2016

Deputeti që të gjithë e njohin si “kaubojsi” ka shpërfaqur një tjetër talent pas pikturës.

Eduart Ndocaj na ka treguar se di edhe të këndojë. I ftuar në “Top Show” , Ndocaj ka dhuruar spektakël për publikun duke kënduar krah dy rapsodëve të njohur, vëllezërve Lleshi.

Deputeti ndërkohë që këndon i bie edhe çiftelisë. Për më tepër ndiqni videon që ka krijuar mjaft atmosferë dhe është shpërndarë masivisht edhe në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025195837020874
array(1) { ["section"]=> string(100) "deputeti-i-kuvendit-shkrin-talentin-para-publikut-ia-merr-kenges-dhe-i-befason-te-gjithe-video-61468" }