Deputeti i LSI i befason të gjithë, ky është njeriu i parë që duhet arrestuar për drogën

Publikuar tek: politike, më 17:30 19-10-2017 Deputeti i LSI i befason të gjithë, ky është njeriu i parë që duhet arrestuar për drogën

E githë Opozita është bashkuar në një zë duke mbështetur Prokurorinë që kërkon heqjen e imunitetit dhe arrestimin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Por deputeti i LSI, Endrit Braimllari në një postim në facebook, shkruan se i pari që duhet të arrestohet është Haki Çako dhe jo Saimir Tahiri.

“Flet për policinë, ku edhe ato pak njerëz të ndershëm që i kanë mbetur i pushon nga puna sepse narkokryeministrit nuk i duhen njerëzit e ndershëm”, shkruan Braimllari.

Më poshtë statusi i plotë:

Screenshot_38.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03308892250061
array(1) { ["section"]=> string(93) "deputeti-i-lsi-i-befason-te-gjithe-ky-eshte-njeriu-i-pare-qe-duhet-arrestuar-per-drogen-96482" }