Deputeti i LSI mbush 30 vjeç, e fejuara dedikim special: Dashuria ime, jeta ime...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:01 16-05-2018 Deputeti i LSI mbush 30 vjeç, e fejuara dedikim special: Dashuria ime, jeta ime... Endrit Braimllari dhe e fejuara e tij

Një nga deputetët më të rinj të Kuvendit, Endrit Braimllari i LSI sot mbush 30 vjeç.

Është e fejuara e tij, Besa Proda ajo e cila e uron në këtë ditë të veçantë përmes një dedikimi dashurie.

“Zemra ime sot 30. Gëzuar ditëlindjen jeta ime. Pafundësisht lumturi. Dashuria dhe jeta ime me ty s’do ketë kurrë një fund”, shkruan Besa për të fejuarin deputet.

Kujtojmë se Braimllari është një nga të rinjtë i cili shfaqet gjithnjë në krahun e djathtë të Monika Kryemadhit dhe një ndër zërat që shkakton debat mes kolegëve parlamentarë.

23795321_10210336379876137_3905594977357634561_n.jpg

besxa11.jpg

bes2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i PD i shqetësuar: Fatmir Xhafaj duhet të largohet një orë e më parë
Veliaj publikon fotot e qytetarëve: Faleminderit që ecën në këmbë por ke zënë korsinë »
Article Logic
Execution time: 0.0041201114654541
array(1) { ["section"]=> string(83) "deputeti-i-lsi-mbush-30-vjec-e-fejuara-dedikim-special-dashuria-ime-jeta-ime-120930" }