Deputeti i LSI shkon në senatin italian dhe del në një përfundim për parlamentin shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:14 26-10-2017 Deputeti i LSI shkon në senatin italian dhe del në një përfundim për parlamentin shqiptar (FOTO)

Deputeti dhe nënkrytari i LSI-së, Luan Rama mori pjesë në një seminar të organizuar nga Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës në senatin italian.

Rama pas këtij seminari, nisur nga zhvillimet e fundit politike del në përfundimin se kuvendi i Shqipërisë është një narkoparlament i strukturuar.

“Romë: në Senatin e Republikës Italiane (Palazzo Madama), në një seminar të organizuar nga Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës për INTEGRITETIN PARLAMENTAR.
Forca e shembullit:
Kuvendi i Shqipërisë, i zgjedhur nga populli, integritetin e ka konvertuar në vasalitet ndaj krimit të organizuar!
Përfundimi:
Pa integritet, me imunitet + vasalitet = narkoparlament!
Narkoparlament i strukturuar!”, shkruan Luan Rama.

22780422_1405156862930346_6148376958759281091_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029762029647827
array(1) { ["section"]=> string(100) "deputeti-i-lsi-shkon-ne-senatin-italian-dhe-del-ne-nje-perfundim-per-parlamentin-shqiptar-foto-97289" }