Deputeti i LSI tallet me premtimet e qeverisë: Mos harroni, në Shkurt fillon burgu për ujin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:58 15-01-2018 Deputeti i LSI tallet me premtimet e qeverisë: Mos harroni, në Shkurt fillon burgu për ujin

Një nga premtimet më të bujshme të kryeministrit Rama në fushatën elektorale ishte ndërtimi rrugës së Arbrit, aq shumë e diskutuar në 10 vitet e fundit nga të gjitha qeveritë që kanë kaluar.

Pikërisht me këtë premtim, por edhe me disa të tjera ka ironizuar ditën e sotme deputeti i LSI, Përparim Spahiu.

Në një postim në rrjetet sociale, Spahiu me nota të forta ironie thotë se pasi mbaruan Rrugën e Arbrit do të ndërtojnë Aeroportin e Vlorës.

Më tej deputeti i LSI thotë se për reformën e ujit në Dibër dhe Maqellare nuk duhet të frikësohen, pasi atje nuk ka ujë fare.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_21.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022885084152222
array(1) { ["section"]=> string(96) "deputeti-i-lsi-tallet-me-premtimet-e-qeverise-mos-harroni-ne-shkurt-fillon-burgu-per-ujin-106675" }