Deputeti i PD "fshikullon" Bashën: Opozitë qaramane i dha çdo gjë Mazhorancës, nuk mban zotimet e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:23 27-09-2017 Deputeti i PD

Zërat kundër lidershipit të Partisë Demokratike, çdo ditë sa vijnë dhe shtohen brenda në parti por edhe më gjerë në të gjithë kampin opozitar.

Këtë herë është kryetari i PDK, i zgjdhur deputet në listat e PD-së në Shkodër, që ka dalë kundër Bashës dhe lëvizjeve të tij politike në raport me kryeministrin Ramën dhe mazhorancën në tërësi.

Në një postim në rrjetet sociale, Ndoka shkruan Basha i ka dhënë të gjitha ato që ka kërkuar Rama dhe në fund ka dalë i humbur.

Më poshtë postimi i plotë i Nard Ndokës: 

Screenshot_29.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027558088302612
array(1) { ["section"]=> string(103) "deputeti-i-pd-fshikullon-bashen-opozite-qaramane-i-dha-cdo-gje-mazhorances-nuk-mban-zotimet-e-saj-93921" }