Deputeti i PD ka datëlindjen, të rinjtë e FRPD i bëjnë surprizën që nuk e priste

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:51 16-01-2018 Deputeti i PD ka datëlindjen, të rinjtë e FRPD i bëjnë surprizën që nuk e priste

Ervin Salianji është një nga deputetët e rinj më të spikatur të Partisë Demokratike.

Ditën e sotme deputeti demokrat ka festuar 30-vjetorin e tij dhe të rinjtë e FRPD i kanë bërë një surprizë.

Ata i kanë bërë një bluzë me emrin e Salianjit dhe numrin një.

Këtë moment Salianji e ka shpërndarë në rrjetet sociale dhe falenderon të rinjtë e FRPD për këtë surprizë që ata i bënë, për të cilën ai është ndjerë i befasuar.

Më poshtë postimi i plotë i Ervin Salianjit:

Screenshot_23.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006850004196167
array(1) { ["section"]=> string(86) "deputeti-i-pd-ka-datelindjen-te-rinjte-e-frpd-i-bejne-surprizen-qe-nuk-e-priste-106816" }