Deputeti i PD tregon arsyen e vërtetë të sulmit të Ramës ndaj gazetarëve: Fshehja e një skandali të madh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:57 25-10-2017 Deputeti i PD tregon arsyen e vërtetë të sulmit të Ramës ndaj gazetarëve: Fshehja e një skandali të madh

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar ashpër për atë çfarë ndodhi mes gazetarëve dhe kryemnisitrit Rama.

Në një postim në rrjetet sociale Paloka shkruan se ajo që bëri Rama sot është një zgjedhje e tij për të shmangur një skandal të vërtetë që pritet të shpërthejë.

“Duke sulmuar e fyer gazetarët( jo për hërë të parë) Rama tregoi se nuk është aspak ndryshe gërxhove që dërgoi dhe ndërseu kundër gazetarëve përpara kryesisë së Kuvendit”, shkruan Edi Paloka.

Më poshtë reagimi i plotë i Edi Palokës:

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03143310546875
array(1) { ["section"]=> string(109) "deputeti-i-pd-tregon-arsyen-e-vertete-te-sulmit-te-rames-ndaj-gazetareve-fshehja-e-nje-skandali-te-madh-97175" }