Deputeti i PS feston 44-vjetorin dhe bën një deklaratë për të gjithë: Sot jam bërë më i mirë se dje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:14 06-10-2017 Deputeti i PS feston 44-vjetorin dhe bën një deklaratë për të gjithë: Sot jam bërë më i mirë se dje

Deputeti i Partisë Socialiste Ulsi Manja festoi ditën e djeshme ditëlindje. Më 5 tetor Manja mbushi plot 44 vjeç.

Urimet për të kanë qenë të shumta nga miqtë dhe të afërm brenda dhe jashtë kufijve. Ndërsa në facebook, Manja i falenderon në orët e vona të gjithë ata që e uruan në këtë ditë të veçantë dhe deklaron se sot është bërë më i mirë se dje.

“Miqtë e mi të mirë e të dashur ! Sot mbusha 44 vjeç dhe enkas nuk bëra status në FB por miqtë e mirë e ndjekin njëri -tjetrin në çdo gëzim e festë personale dhe familjare.
Sot kam marë urime pa fund nga miq e të njohur brenda dhe jashtë Shqipërisë që përçojnë mirësi dhe energji pozitive dhe që ma zbukuruan ditën. Unë sot jam bërë më i mirë se dje sepse e ndjej që rrethohem nga njerëz të mirë .
Faleminderit nga zemra ! Ulsi Manja”, shkruan deputeti i PS.

ulsi.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034836053848267
array(1) { ["section"]=> string(104) "deputeti-i-ps-feston-44-vjetorin-dhe-ben-nje-deklarate-per-te-gjithe-sot-jam-bere-me-i-mire-se-dje-94895" }