Deputeti i PS ka ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:34 12-12-2017 Deputeti i PS ka ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot

Një ditë e veçantë është kjo e sotmja për deputetin e Partisë Socialiste.

Pjerin Ndreu sot feston ditën e lindjes dhe mbush plot 51 vjeç. Dita për deputetin socialist ka nisur me urime të hershme në rrjetet sociale, nga miqtë dhe të afërmit e tij.

Edhe newsbomb.al i uron deputetit të kuvendit gëzuar ditëlindjen edhe 100 vite të lumtura! 

 

pjerin.jpg

 

pjerin-ndreu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet vrasja në Lushnjë, viktima i ngacmoi gruan pronarit të lokalit, tentoi ta përdhunonte
»
Article Logic
Execution time: 0.038510084152222
array(1) { ["section"]=> string(56) "deputeti-i-ps-ka-ditelindjen-ja-sa-vjec-mbush-sot-102770" }