Deputeti i PS ka ditëlindjen, koleget e urojnë me “selfie”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:56 15-02-2016 Deputeti i PS ka ditëlindjen, koleget e urojnë me “selfie”

Deputeti i Partisë Socialiste, Ylli Ziçishti feston sot ditëlindjen dhe urimet i kanë ardhur edhe nga kolegët e tij.

Është deputetja e Durrësit, Esmeralda Shkjau që ka postuar këtë “selfie” në profilin e saj në Facebook, ku në krah ka Ziçishtin dhe deputeten Evis Kushi.

“Urime edhe 100 vite të tjera, mjekut të dashur dhe kolegut tonë të nderuar Ylli Ziçishti”, shkruan Shkjau në profilin e saj.

Duket se brenda Partisë Socialiste nuk ka vetëm konflikt dhe përplasje siç është rasti mes Ramës dhe Blushit, por anëtarët e saj gjejnë kohën edhe për të uruar dhe festuar me njëri-tjetrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023011922836304
array(1) { ["section"]=> string(61) "deputeti-i-ps-ka-ditelindjen-koleget-e-urojne-me-selfie-32660" }