Deputeti i PS ofertë Majlinda Bregut për të lënë PD-në? Demokratja qesh..(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:26 23-05-2017 Deputeti i PS ofertë Majlinda Bregut për të lënë PD-në? Demokratja qesh..(FOTO)

Ky është një nga momentet më pikante nga dita e djeshme. Deputeti socialist Sadri Abazi ka shoqëruar deputeten demokrate Majlinda Bregu, e cila duket shumë e qeshur.

Madje fotografi Agim Rama shkruan se Bregut i kanë bërë ofertë për të qenë pjesë e Partisë Socialiste.  Mos vallë prandaj Bregu ka qenë kaq e qeshur?

Megjithatë Deputetja Demokrate qëndron 'stoike' tek PD. Madje pas votimit të vetingut, ka reaguar rreth mesnatës duke u shprehur se ka qenë e pamerituar kostoja e manipulimit se PD e kishte frike Vettingun. Dhe tashmë me votimin e tij, u hoq dhe një gur tjetër nga rruga drejt Anëtarësimit në Europë! 

AGIMI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02339506149292
array(1) { ["section"]=> string(81) "deputeti-i-ps-oferte-majlinda-bregut-per-te-lene-pd-ne-demokratja-qesh-foto-79634" }