Deputeti i PS-së 22 vite martesë me bashkëshorten, i kujtojnë kështu...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 19-09-2016 Deputeti i PS-së 22 vite martesë me bashkëshorten, i kujtojnë kështu...

Deputeti i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës Xhemal Qefalia 22 vite më parë i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë me zonjën Avonila Qefalia.

Sot çifti mbush plot 22 vite martesë dhe këtë përvjetor e kujtojnë e festojnë modestisht përmes një buqete trëndafilash ku brendashkruhet numri simbolik “22”.

Dhe sigurisht...një darkë romantike nën shoqërinë e verës. Xhemali dhe Avonila janë prindër të tre fëmijëve: dy djemve dhe një vajze.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025595903396606
array(1) { ["section"]=> string(73) "deputeti-i-ps-se-22-vite-martese-me-bashkeshorten-i-kujtojne-keshtu-53369" }