Deputeti i PS-së “kapet mat” duke shkëmbyer mesazhe: Ma futi Klosi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:05 29-04-2017 Deputeti i PS-së “kapet mat” duke shkëmbyer mesazhe: Ma futi Klosi

Deputeti i PS-së Eduart Bejko është “kapur mat” duke shkëmbyer mesazhe në Kuvend.

Në emisionin “Kjo Javë” në “News24” është publikuar një video gazmore. Një  person nga salla i shkruan Bejkos se e sheh shumë serioz dhe se kolegëve u mbeti koka prapa.

 Ai i përgjigjet: “Ju kam thënë shihni vetëm përpara. Ma futi Klosi”.

Nuk dihet arsyeja se përse e ka thënë diçka të tillë Bejko.

dfxgfzdsg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019154071807861
array(1) { ["section"]=> string(69) "deputeti-i-ps-se-kapet-mat-duke-shkembyer-mesazhe-ma-futi-klosi-76897" }