Deputeti i PS shtyn makinën e ngecur në dëborë, gazetari tallet keq: Jepi, jepi! Je më i miri....

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:08 12-01-2017 Deputeti i PS shtyn makinën e ngecur në dëborë, gazetari tallet keq: Jepi, jepi! Je më i miri....

Pasojat e motit të acartë që kanë përfshirë vendin duket se nuk kanë kursyer as politikanët shqiptarë dhe një ndër ta ka qenë edhe deputeti Taulant Balla.

Në një foto të publikuar nga gazetari i njohur, Bledian Koka shihet deputeti teksa shtyn makinën e ngecur në dëborë, ndërkohë që Koka nuk e kursen aspak teksa shkruan: Jepi, jepi! Je më i miri....

“Jepi Taulant!...
Ja ky është deputet, ky është punë jo fjale, ky e nxjerr go-bencin nga balta, ky është bavarez jo shaka. As ky se ka për turp të bëhet për turp, se është i njëjti lloj Rilindasi ku aty kur për njerëzit normal është limiti i neverisë, për këtë dhe të tjerët është fillimi!...
p.s...jepi Taulant jepi..., je më i miri... (to be continued)” shkruan Koka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13042092323303
array(1) { ["section"]=> string(95) "deputeti-i-ps-shtyn-makinen-e-ngecur-ne-debore-gazetari-tallet-keq-jepi-jepi-je-me-i-miri-65352" }