Deputeti i Ramës e bën publike, kur fqinjët e Bashës janë të zhgënjyer: S’ngule një gozhdë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 14-06-2017

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka shpërndarë rrëfimin e një banori në lagjen ku lindi e u rrit kreu i PD, Lulzim Basha.

“Dëgjoni vetë një rrëfim të shkurtër nga një komshi i Lulit në lagjen ku ka lindur, rritur dhe voton akoma kryetari i PD. Me lejoni t'ju kujtoj që zotni Basha as fushatën në njësinë 8 nuk e hapi dot të oborri mëhallës së vjetër”, shkruan Bushati, por për më tepër ndiqni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020353078842163
array(1) { ["section"]=> string(100) "deputeti-i-rames-e-ben-publike-kur-fqinjet-e-bashes-jane-te-zhgenjyer-s-ngule-nje-gozhde-video-82445" }