Deputeti i Ramës përshëndet gjithë “PD-istët” në facebook, kjo është arsyeja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:05 22-04-2017 Deputeti i Ramës përshëndet gjithë “PD-istët” në facebook, kjo është arsyeja

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka shkruar një status sot në mëngjes në facebook, ku përshëndet të gjitha investimet që janë kryer në qytetet veriore si Puka dhe Fushë Arrëz.

Po ashtu, ironizon edhe përfaqësuesit e opozitës, ndërsa i fton të shijojnë investimet që po kryhen në infrastrukturë.

STATUSI I PLOTË:

Nje pershendetje te vecante per gjithe pukjanet per nisjen e investimit te riaftesimit te Rruges Fushe Arres-Gjegjan-Reps. Mirenjohje per Kryeministrin Rama dhe cdo aktor e faktor qendror e lokal qe ndikoi qe premtimi i dhene te behet realitet. Nje pershendetje dhe per gjithe PD-istet qe me helmin e gjoja deshtimit te premtimit, deshen te mbjellin pasiguri e mosbesim, por i ftoj qe te shijojne dhe vleresojne edhe ata kete investim qe eshte per te gjithe. Qytetet e Pukes e Fushe Arrezit gjithashtu jane kthyer ne kantjere ndertimi. Plot 15 milion euro jane duke u investuar ne ato zona te varfera. Urime dhe suksese dhe deputetit Paulin Luli !

 

pjerin.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02469801902771
array(1) { ["section"]=> string(79) "deputeti-i-rames-pershendet-gjithe-pd-istet-ne-facebook-kjo-eshte-arsyeja-76027" }