Deputeti Kaubojs: Diskutuam një orë për rregulloren e hekurudhave, pastaj kuptuam se s’kemi trena, gallatë e madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:57 16-11-2016 Deputeti Kaubojs: Diskutuam një orë për rregulloren e hekurudhave, pastaj kuptuam se s’kemi trena, gallatë e madhe Deputeti Ndocaj tregon arsyen se pse gjithe komisioni eshte ulur ne kafe...

Deputeti Eduard Ndocaj, i njohur për kapelen dhe batutat e tij, nëpërmjet humorit ka thënë një të vërtetë të madhe. Tregon arsyen se pse i gjithë komisioni i veprimtarive prodhuese është ulur në kafe. 

“Sot ka ndodhur nje gallate e madhe, sepse diskutuam thuajse nje ore per hekurudhat, per rregulloren dhe per gjobat e ne fund na thane se skemi asnje tren ne qarkullim. U beme te gjithe si komision per kafe!”, shkruan Ndocaj në rrjetin social në facebook, raporton newsbomb.al.

Dhe sikurse me të drejtë thotë Ndocaj, kjo vërtetë është gallatë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18850111961365
array(1) { ["section"]=> string(117) "deputeti-kaubojs-diskutuam-nje-ore-per-rregulloren-e-hekurudhave-pastaj-kuptuam-se-s-kemi-trena-gallate-e-madhe-59737" }