Deputeti më i ri i PD-së del hapur në mbështetje të “Ballist” Morinës në Stadium (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 19:16 04-08-2017 Deputeti më i ri i PD-së del hapur në mbështetje të “Ballist” Morinës në Stadium (FOTO)

Ndeshja e mbrëmshme mes Skënderbeut dhe Mladas, është ndjekur nga shumë spektatorë në shkallët e stadiumit “Elbasan Arena”.

Një pjesë e madhe e tyre ishin figura të njohura të jetës publike në vend, një nga ata ishte dhe deputeti më i ri i Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Ai ishte në stadium por buza e tij ishte e veçantë për shkak se kishte të stampuar fytyrën e tifozit të kombëtares i burgosur në Kroaci, Ismail Morina. Salianji shkruan se ka zgjedhur këtë bluzë, duke qenë se për të Morina është tifozi model i kombëtares shqiptare.

Më poshtë statusi i plotë i Ervin Salianjit:

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E bujshme/ Skuadra shqiptare do të përballet me Milanin në Europë
Pas PSG, tani e ka radhën Monako, gati 50 milion euro Aleksis Sançez »
Article Logic
Execution time: 0.019989967346191
array(1) { ["section"]=> string(89) "deputeti-me-i-ri-i-pd-se-del-hapur-ne-mbeshtetje-te-ballist-morines-ne-stadium-foto-88272" }