Deputeti nuk përmbahet: Rama lëshoi kone e buçe t’i lihnin protestës...I duhen disa ditë të shtrëngojë fshikëzën (E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:02 28-01-2018 Deputeti nuk përmbahet: Rama lëshoi kone e buçe t’i lihnin protestës...I duhen disa ditë të shtrëngojë fshikëzën (E PLOTË)

Deputeti i PD Edi Paloka ka komentuar protestën e  ditës së djeshme të opozitës. Ndërsa ka akuzuar sërish kryeministrin Rama se ky i fundit ka ndërhyrë në protestën e opozitës, sipas Palokës.

 

Me një ton të ashpër deputeti shprehet me fjalë ofenduese ndërsa thekson se agjë nuk do jetë më njësoj.

Reagimi i ploët:

Qe Rama do leshonte kone e buce ti lehnin protestes, kjo ishte cfare pritej prej tij dhe ne fakt nuk ndryshoi as kete here pas protestes.
Nderkohe qe atij vete i duhen disa dite te shtrengoj vshikzen ( qe i del jashte kontrolli sa here ka protesta) , leshon bajgangrenesit e tij, ANAL-istet e borderose qe te qelbin ajrin per disa dite.
Po kete here, vihet re , qe edhe keta ishin me te paket, ishin vetem me te shpifurit e qe ne fakt me shume perpiqeshin ti jepnin zemer shefit te tyre sepse fundi i tij eshte dhe fundi i tyre.
Njerzit dje ne shesh i rane kembanes dhe fort, kush nuk do te degjoje e ka per te zeze te tij. 
Asgje nuk do jete me njesoj. Ta kuptojne mire ata qe shpresojne dhe urojne te kunderten.
Heren tjeter kembanat nuk do te bien per paralajmerim e ca me pak do bien per dasem...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018710136413574
array(1) { ["section"]=> string(124) "deputeti-nuk-permbahet-rama-leshoi-kone-e-buce-t-i-lihnin-protestes-i-duhen-disa-dite-te-shtrengoje-fshikezen-e-plote-108216" }