Deputeti paralajmëron LIVE Eni Vasilin: Mos GUXO të kundërshtosh qeverinë, se do të hedhin PRANGAT

Publikuar tek: aktualitet, më 21:15 11-10-2018 Deputeti paralajmëron LIVE Eni Vasilin: Mos GUXO të kundërshtosh qeverinë, se do të hedhin PRANGAT

Në studion e "Open" të emisionit Eni Vasili po diskutohet çështja e shumëpërfolur e Babales. 

Në panel ndodhet dhe deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj i cili teksa akuzoi qeverinë se është e lidhur me krimin, i bëri dhe një paralajmërim gazetares. 

"Mos guxo të kundërshtosh qeverinë Eni se do të të hedhin prangat", iu drejtua deputeti gazetares, për të thënë se në Shqipëri tashmë nuk ekziston fjala e lirë.

Sakaq, gazetarja preferoi ta kalojë këtë deklaratë duke mos dhënë asnjë koment.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau 3 punonjësit e Bashkisë, Policia publikon VIDEON e arrestimit të autorit Kujtim Koxha
Vdes 13-vjeçarja në TIRANË, dyshohet se është VRARË me plumb në bark »
Article Logic
Execution time: 0.021507978439331
array(1) { ["section"]=> string(103) "deputeti-paralajmeron-live-eni-vasilin-mos-guxo-te-kundershtosh-qeverine-se-do-te-hedhin-prangat-137482" }