Deputeti shqiptar ia shtron me raki e llullë në dorë, muzika “live” në kupë të “qiellit”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:46 07-09-2017 Deputeti shqiptar ia shtron me raki e llullë në dorë, muzika “live” në kupë të “qiellit”

Deputeti Eduart Ndocaj ditën e sotme ia ka shtruar me meze, raki dhe me llullë në dorë, në qytetin e Korçës për qejfin e tij.

Ndocaj në zgjedhjet e 25 qershorit nuk ka mundur të bledhë mjaftueshëm vota për të hyrë sërish në Parlamentin shqiptar, por siç duket ky fakt nuk ia ka prishur terezinë, përkundrazi shihet më në humor se kurrë.

Ndiqni videon e Ndocajt:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022583961486816
array(1) { ["section"]=> string(89) "deputeti-shqiptar-ia-shtron-me-raki-e-llulle-ne-dore-muzika-live-ne-kupe-te-qiellit-91518" }