Deputeti socialist-aktivistit të Lëvizjes për Universitetin: Shko or budalla, palaço, mos guxo më...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:48 20-11-2016 Deputeti socialist-aktivistit të Lëvizjes për Universitetin: Shko or budalla, palaço, mos guxo më...

Shpërthen për të disatën herë në rrjetet sociale deputeti socialist Erion Braçe.

Braçe nuk është rezervuar as këtë herë ndërsa ka fyer një aktivist të Lëvizjes për Universitetin.

“Këto, më shumë ngjajnë me fjalë të një këpushe që vegjeton në shalë pushteti”, i shkruan aktivisti Xhuljano Bregasi Braçes por ka marrë një përgjigje të rëndë nga deputeti.

 “Shko or budalla. Ju palaço e dini të majtën thith hashash e sulmo fizikisht të ndryshmin. Dhe po ta them ty që medemek je trim i tyre, mos guxo më!! Kupton?”, i shkruan socialisti.

b.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030910968780518
array(1) { ["section"]=> string(100) "deputeti-socialist-aktivistit-te-levizjes-per-universitetin-shko-or-budalla-palaco-mos-guxo-me-60107" }