Deputeti socialist hedh një foto të zymtë, por gazetari e miqtë e komplimentojnë për Reformën në Drejtësi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:51 11-12-2015 Deputeti socialist hedh një foto të zymtë, por gazetari e miqtë e komplimentojnë për Reformën në Drejtësi

Deputeti socialist ka hedhur sot një foto të zymtë të mëngjesit, teksa duken retë që kanë zënë diellin. Dhe vetë Erion Braçe e di, që me vështirësi e bëri foton në mëngjes. “Me vështirësi në mëngjes, poor;Diell sërish!!’’, shkruan ai.

Megjithatë miqtë e tij, mes tyre gazetari Blendi Salaj, as që e kanë mendjen te foto por e komplimentojnë për argumentimet e tij dhënë në Top Channel për reformën në drejtësi.

 “GJIGAND mbrëmë, të ndoqa me shumë vëmendje. Por kam një "kritikë", dil më shpesh në emisione, dil të të shohin e dëgjojnë populli më shumë mbi kasaphanën që i është bërë këtij vendi!’’, i shkruan një mik. Po ashtu një tjetër bën pyetjen retorike: “A e meritojmë ne një NJERI e më pas një POLITIKAN si ju? Respekt!’’.

Ndërsa gazetari Blendi Salaj i shkruan: “Sidomos në fund. Artikulim i saktë dhe i rrallë pasi ka munguar mbi reformën në drejtësi’’.

Dhe me këto komplimente, tashmë Braçe, edhe pse një kritik i hershëm për ç’ndodh në vend, duket se do ta intensifikojë ‘’sulmin’’ e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032589912414551
array(1) { ["section"]=> string(110) "deputeti-socialist-hedh-nje-foto-te-zymte-por-gazetari-e-miqte-e-komplimentojne-per-reformen-ne-drejtesi-27509" }