Deputeti sportiv i gushtit, përshkon mbi 1000 km me biçikletë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:55 01-09-2016 Deputeti sportiv i gushtit, përshkon mbi 1000 km me biçikletë (FOTOT)

Padyshim ky është deputeti më sportiv i gushtit që sapo lamë pas. E kemi fjalën për socialistin Dashamir Peza i cili rrëfen se gjatë një muaji ka përshkuar mbi 1000 km me biçikletë, herë i shoqëeruar e herë vetëm.

Peza ka udhëtuar nga Gjiri i Lalzit në Vorë, nga Kuçova në Berat si dhe nga Berati në Gjirin e Lalzit e Ishëm. “Gjatë gushtit kam bërë mbi 1000 km me biçikletë herë me shokë e herë vetëm”, shkruan deputeti.

Për më tepër shikoni edhe këto foto të shkrepura gjatë udhëtimeve me biçikletë.

dep1.jpg

dep2.jpg

dep3.jpg

dep4.jpg

 

dep5.jpgdep6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027420043945312
array(1) { ["section"]=> string(72) "deputeti-sportiv-i-gushtit-pershkon-mbi-1000-km-me-biciklete-fotot-51568" }