Deputeti tallet keq me Sandër Lleshin: I dha urdhër policisë të mbledhë lëkurat e bananeve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:10 08-11-2018 Deputeti tallet keq me Sandër Lleshin: I dha urdhër policisë të mbledhë lëkurat e bananeve

Deputeti i PD, Edi Paloka komenton urdhërat e dhënë nga zv.ministri i Brendshëm Sandër Lleshi për punonjësit dhe Policinë e Shtetit ditën e djeshme.

Paloka ironizon duke u shprehur se Lleshi është efektiv në detyrën e re.

Reagimi i deputetit:

Dhe ne qe kishim dyshime se Lleshi i Rames nuk do ishte efektiv ne detyren e tij te re...

Ne vetem tre dite pune, tre levizje te bujshme ;

Diten e pare nxorri urdher qe administrata te mos pij kafe.

Diten e dyte urdheroi policine qe te merret me plehrat ( jo ato te krimit por me lekurat e bananave qe hedhin qytetaret)

Diten e trete nxorri sqarim per urdherin e dites se pare.

Neser pritet te nxjerre sqarim per urdherin e dites se dyte.

Po diten e peste ?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erl Murati sulmon Sandër Lleshin: Shpërndarja me bujë e këtij lajmi BANAL tregon vizionin e tij qeverisës!
‘Krahaso Palokën tonë me të atyre’, Rama tallet keq me demokratin: Thum gabim e ke »
Article Logic
Execution time: 0.022609233856201
array(1) { ["section"]=> string(96) "deputeti-tallet-keq-me-sander-lleshin-i-dha-urdher-policise-te-mbledhe-lekurat-e-bananeve-140740" }