Deputeti, tifoz i Partizanit ka një mesazh për “çunat” në derbin me Tiranën (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:19 07-12-2015

Sot luhet derbi Tirana-Partizani dhe deputeti tifoz i Partizanit, ndoshta më i zjarrti nga politikanët shqiptarë i ka dhënë një mesazh skuadrës së tij.

Erjon Braçe poston një video në llogarinë e tij në IG  ndërsa shkruan: "Mirmëngjes!! Ditë e Mirë; Të shkojme ti mundin përsëri e përsëri dhe të vijojme në krye TË PAMPOSHTUR!! Çuna luftoni çdo minutë e deri ne fund! Tu tregojme çdo të thotë FUQI E KUQE!!”, përfundon Braçe.

Derbi Tirana-Partizani po pritet me interes të madh dhe policia ka marrë masa të rrepta sigurie për mbarëvajtjen e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10055780410767
array(1) { ["section"]=> string(84) "deputeti-tifoz-i-partizanit-ka-nje-mesazh-per-cunat-ne-derbin-me-tiranen-video-27143" }