Deputetja e Kuvendit dhe fotoja që i nxjerr në pah format e kolme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:35 03-03-2017 Deputetja e Kuvendit dhe fotoja që i nxjerr në pah format e kolme

Një nga deputetet më aktive të Partisë Demokratike dhe një nga kundërshtaret më të zellshme të kryeministrit Edi Rama.

Është fjala për deputeten Albana Vokshi, të cilën Rama e quan shpesh nga foltorja e Kuvendit “Pamela” duke patur parasysh aktoren Pamela Anderson.

Vokshi është kapur nga objektivi i aparatit të Erdi Marës dhe duket mjaft në formë me këtë veshje që i nxjerr në pah format e kolme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028218030929565
array(1) { ["section"]=> string(71) "deputetja-e-kuvendit-dhe-fotoja-qe-i-nxjerr-ne-pah-format-e-kolme-70672" }