Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë e kuruar deri në detaj, ja si duket sot (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:40 01-02-2017 Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë e kuruar deri në detaj, ja si duket sot (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu ka qenë në vëmendje të mediave jo vetëm për rolin e saj si politikane por edhe për mënyrën sesi vishet.

Bregu ka spikatur për veshjet e saj me shumë finesë dhe të zgjedhura me kujdes deri në detajin më të vogël.

Edhe në foton që ka publikuar sot në rrjetet sociale, Bregu ngjan shumë elegante, teksa ka veshur një pallto të gjatë me një kombinim mes të bardhës dhe të zezës, çizme dhe çantë të zezë. Qëndrimi i saj e bën të bie akoma më shumë në sy…

majlinda_bregu.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026240110397339
array(1) { ["section"]=> string(84) "deputetja-e-kuvendit-te-shqiperise-e-kuruar-deri-ne-detaj-ja-si-duket-sot-foto-67378" }