Deputetja e Kuvendit zbulon shtatëzëninë, ja kush është babai fatlum (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:05 27-04-2016 Deputetja e Kuvendit zbulon shtatëzëninë, ja kush është babai fatlum (FOTOT) Deputetja Silva Caka dhe bashkeshorti i saj Neritan Cela

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Silva Caka ka zbuluar sot përmes një fotografie shtatëzëninë e saj.

Caka e LSI është shfaqur sot në Parlament në Konferencen Rajonale të Grave Parlamentare me një fustan që i nxirrte në pah barkun e rrumbullakosur. Babai fatlum është i riu Neritan Çela i cili është gjithashtu i angazhuar në rradhët e LSI. Caka dhe Çela do të bëhen prindër të një djali.

caka.jpg

caka1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071179866790771
array(1) { ["section"]=> string(79) "deputetja-e-kuvendit-zbulon-shtatezenine-ja-kush-eshte-babai-fatlum-fotot-38842" }