Deputetja e LSI i “përvishet” Ramës: As nuk skuqesh dhe as nuk zverdhesh tani që more tepsinë dhe timonin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:02 16-09-2017 Deputetja e LSI i “përvishet” Ramës: As nuk skuqesh dhe as nuk zverdhesh tani që more tepsinë dhe timonin

Deputetja e Lëvizsjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj përmes një stastusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta në drejtim të kryeministrit Rama dhe deputetës së PS-së Elona Gjebrea.

Në postimin e saj, Mehmetaj shkruan se deputetja Gjebrea nuk e njeh kreun e qeverisë dhe për këtë arsye ndjedhet e turpëruar për premtimet që i ka dhënë dhe që nuk mund t’i mbaj përballë qytetarëve të Shkozës.

Më tej ajo sulmon Ramën duke thënë se tani që ai mori timonin dhe tepsinë nuk zverdhet dhe nuk skuqet përballë qytetarëve.

Më poshtë reagimi i plotë i Kejdi Mehmatajt:

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo vajzë me autizëm do t’ju rrënqethë e mbushë shpirtin njëherazi, Jona e vogël interviston Arian Çanin (VIDEO)
Berisha denoncon: Gjoba për një kafe 500 mijë lek ose ryshfetin »
Article Logic
Execution time: 0.16270589828491
array(1) { ["section"]=> string(108) "deputetja-e-lsi-i-pervishet-rames-as-nuk-skuqesh-dhe-as-nuk-zverdhesh-tani-qe-more-tepsine-dhe-timonin-92594" }