Deputetja e LSI tërheq vëmendjen me veshjen e saj ngjyra-ngjyra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 23-11-2015 Deputetja e LSI tërheq vëmendjen me veshjen e saj ngjyra-ngjyra Kejdi Mehmetaj deputete e LSI

Kjo është deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë. E kemi fjalën për deputeten e LSI Kejdi Mehmetaj.

Deputetja ka tërhequr vëmendjen e fotografit Erdi Mara me veshjen e saj ngjyra-ngjyra. Këpucë bezhë, pantallona të verdha, bluzë të bardhë, xhaketë rozë dhe çantë kafe ka zgjedhur Mehmetaj e cila duket e përhumbur dhe shumë e përqëndruar në celularin që mban në dorë.

Ndonëse janë kaq shumë ngjyra, të gjitha shumë të guximshme për t’u veshur bashkë, ato duken në harmoni me njëra tjetrën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034114122390747
array(1) { ["section"]=> string(69) "deputetja-e-lsi-terheq-vemendjen-me-veshjen-e-saj-ngjyra-ngjyra-26087" }