Deputetja e PD e ‘djeg’ për Shën Valentin, dedikim romantik të shoqit: Një gjë dua të ta them me zë të lartë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:27 14-02-2018 Deputetja e PD e ‘djeg’ për Shën Valentin, dedikim romantik të shoqit: Një gjë dua të ta them me zë të lartë

Deputetja e PD, Oriola Pampuri duket se po kalon një Shën Valentin, e njohur si festa e të dashuruarve, mjaft pasionant.

Përmes një statusi në facebook, Oriola, e dyta e renditur në listën e Tiranës, pas Lulzim Bashës i ka bërë një dedikim mjaft special të shoqit në rrjetet sociale, ku i shpreh dashurinë që ndjen për të.

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote......Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa
p.s. this is a little surprise for you honey”, shkruan deputetja.

oriola.jpg

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mesazhet erotike të Salianjit, ish-ministri: Djathtas “të henksha zogun”, majtas...(BATUTA)
Debati me Kumbaron, ‘shpërthen’ zyrtari i PD: Pseudo artistë, keni bërë vila e asete duke u servilosur »
Article Logic
Execution time: 0.004539966583252
array(1) { ["section"]=> string(111) "deputetja-e-pd-e-djeg-per-shen-valentin-dedikim-romantik-te-shoqit-nje-gje-dua-te-ta-them-me-ze-te-larte-110189" }