Deputetja e PD publikon foton me kryeministrin e Kosovës dhe zyrtarin e lartë amerikan: Frymëzuese

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:26 20-11-2017 Deputetja e PD publikon foton me kryeministrin e Kosovës dhe zyrtarin e lartë amerikan: Frymëzuese

Deputetja e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ishte sot e pranishme në një drekë pune bashkë me kryeministrin kosovar Ramush Haradinaj dhe kongresmenin amerikan Eliot Engel.

Hajdari e ka bërë publike këtë foto në rrjetet sociale. Ajo e cilëson këtë darkë si inspiruese dhe i është mirënjohëse për eksperiencën që ajo ka fituar gjatë këtij takimi.

“Drekë produktive me këta njerëz frymëzues, faleminderit që më bëtë pjesë në këtë përvojë!”,- shkruan ndër të tjera Rudina Hajdari.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067257881164551
array(1) { ["section"]=> string(104) "deputetja-e-pd-publikon-foton-me-kryeministrin-e-kosoves-dhe-zyrtarin-e-larte-amerikan-frymezuese-100248" }