Deputetja e PS vesh fëmijët kuq e zinj dhe pret fillimin e ndeshjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:48 15-06-2016 Deputetja e PS vesh fëmijët kuq e zinj dhe pret fillimin e ndeshjes

Deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto së bashku me dy fëmijët e saj. Të tre janë veshur me bluze të Kombëtares dhe nuk mungojnë as qeleshja me shallin ku shkruhet “Shqipëria”.

“Forca Shqiperia”, shkruan shkurtimisht deputetja për të shoqëruar këtë foto të këndshme.

Të gjithë shqiptarët do jenë sot në mbrëmje të përqëndruar përpara televizorit për të ndjekur ndeshjen e dytë të Kombëtares në Kampionatin Europian, kundër Francës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034882068634033
array(1) { ["section"]=> string(73) "deputetja-e-ps-vesh-femijet-kuq-e-zinj-dhe-pret-fillimin-e-ndeshjes-43627" }