Deputetja feson ditëlindjen, fëmijët i dhurojnë “zemrën” (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:46 16-02-2016 Deputetja feson ditëlindjen, fëmijët i dhurojnë “zemrën” (Foto)

Deputetja e partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Mesila Doda feston sot 45 vjetorin e lindjes së saj.

Duket se një nga dhuratat më të bukura  është torta që fëmijët i kanë bërë asaj, në të cilën shkruhej një mesazh: “Kjo është zemra jonë në duart e tua”, mesazh i cili duket se e ka prekur deputeten Doda, ndjesi të cilën e ka përcjellë npërmjet një fotografie të postuar në profilin e saj ku edhe i falenderon ata.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021334886550903
array(1) { ["section"]=> string(64) "deputetja-feson-ditelindjen-femijet-i-dhurojne-zemren-foto-32749" }