Deputetja Gjylameti qesh në një moment të ndezur në Kuvend, por a është i duhuri? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:43 11-03-2016 Deputetja Gjylameti qesh në një moment të ndezur në Kuvend, por a është i duhuri? (FOTO)

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti qesh në një moment të ndezur në Kuvend, por ndonjëherë momenti i gabuar ndez debate.

Ka qenë pikërisht momenti kur deputeti socialist Koço Kokëdhima ka ngritur gishtin e mesit si kundërpërgjigje ndaj akuzave të Sali Berishës, që e ka gajasur fare Gjylametin.

Gjylameti e ka parë fare mirë që deputeti kishte ngritur gishtin e mesit dhe jo treguesin, për shkak të afërsisë me të, thuajse ngjitur në tavolinën e punës në seancën plenare. Mirëpo nuk ka mundur dot të mbajë të qeshurën, edhe pse gjesti i Kokëdhimës e ka një domethënie…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020591974258423
array(1) { ["section"]=> string(90) "deputetja-gjylameti-qesh-ne-nje-moment-te-ndezur-ne-kuvend-por-a-eshte-i-duhuri-foto-34820" }