Deputetja socialiste ka simpati për imituesen e drejtoreshës së doganave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 26-07-2016 Deputetja socialiste ka simpati për imituesen e drejtoreshës së doganave

Deputetja socialiste e qarkut Fier, Antoneta Dhima,  simpatizon aktoren e portokallisë Delinda Zhupa.

Aktorja imiton drejtoreshën e doganave, Brisilda Shehaj, dhe falë këtij rroli ajo arritur të krijojë shumë famë.

Delinda  dhe deputetja socialiste kanë pirë kafe bashkë. Gjatë bisedës se tyre kanë bërë dhe një foto, ku duken tepër të lumtura nën shoqërinë e njëra-tjetrës. 

13672520_10208544893998920_476357384_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022012948989868
array(1) { ["section"]=> string(78) "deputetja-socialiste-ka-simpati-per-imituesen-e-drejtoreshes-se-doganave-47816" }