Deputetja surprizohet nga çmimi i faturës së energjisë dhe hedh dyshime

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 28-04-2016 Deputetja surprizohet nga çmimi i faturës së energjisë dhe hedh dyshime

Deputetja e PD-së, Arbjola Halimi është surprizuar kur ka parë se çfarë çmimi kishte fatura e energjisë që ajo do duhet të paguajë. Rreth 94 mijë lekë të vjetra është shuma e energjisë që deputetja ka konsumuar në banesën e saj, por për këtë ajo ka dyshime. “Fatura ime sa e hapa. Dhe unë nuk jam kurrë në shtëpi..!”,- shkruan Halimi

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088450908660889
array(1) { ["section"]=> string(77) "deputetja-surprizohet-nga-cmimi-i-fatures-se-energjise-dhe-hedh-dyshime-38890" }