Deputetja Tatjana Nurçe rrëfen humbjen tragjike të djalit, dhuratë emocionuese Rudinës “Toni 86”

Publikuar tek: aktualitet, më 18:25 14-11-2017 Deputetja Tatjana Nurçe rrëfen humbjen tragjike të djalit, dhuratë emocionuese Rudinës “Toni 86”

Depuetja e PS, Tatjana Nurçe, e cila humbi djalin në një aksident tragjik ka rrëfyer për ndarjen e dhimbshme të të birit në emisionin “Rudina”.

Deputetja shfaqet gjithnjë me rroba të zeza për shkak të dy ngjarjve tragjike në jetën e saj, humbjen e vëllait dhe djalit.

Megjithatë ajo sot ka gjetur forcën dhe rrefeu historinë e trishtë të jetës te “Rudina”, duke i dhuruar kësaj të fundit edhe dhurata mjaft emocionuese. “Tony 86’ ishte seti i dhuratave që Tatiana i dha Rudinës, të cilat i përkasin koleksionit të hapur pak kohë më parë me emrin e të birit të ndjerë të deputetes, shkruan newsbomb.al.

“Është djali im që sot më shikon nga qellli dhe më thotë: Forca mami”, tha deputetja teksa u fut në studio dhe i dhuroi pakon moderatores.

“Toni do të bënte 31 vjeç. Ne Tonin e kujtojmë ndryshe. Si djalin që më ndjek nga mbrapa. Sinqerisht uroj që asnjë nënë mos e ketë këtë fat.

Pjesa tjetër, unë do të thoja nuk ka njerëz pa halle. Por ata që nuk kanë halle nuk dinë ti qajnë hallet e të tjerëve. Kjo është edhe arsyeja që unë kandidova si deputete për Lushnjen në PS. Kjo është arsyeja që unë trokas në çdo derë, nuk do ndalem të ngre zërin për fëmijët autikë” është shprehur plot dhimbje Tatjana. 

23602197_10155760247088771_1912807247_n.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Buxheti i vitit 2018, Kryemadhi: Shteti nuk ka dhënë asnjë mbështetje për fermerët, ja çfarë propozon LSI
Rrëfimi prekës i deputetes: Fjalët e fundit që mbaj mend nga djali im. Zoti më kompesoi »
Article Logic
Execution time: 0.0048089027404785
array(1) { ["section"]=> string(99) "deputetja-tatjana-nurce-rrefen-humbjen-tragjike-te-djalit-dhurate-emocionuese-rudines-toni-86-99552" }