Desada Metaj ironizon keq Jonida Shehun: Katunare me komplekse që s'del dot nga lëkura e provincës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:40 06-12-2018 Desada Metaj ironizon keq Jonida Shehun: Katunare me komplekse që s'del dot nga lëkura e provincës

Gazetarja e njohur Desada Metaj ironizon moderatoren Jonida hehu. Metaj i referohet emisionit të kësaj të fundit në Top Channel me temë për Tiranën.

Konkretisht gazetarja kapet me një pyetje të Shehut për përdorimin e termit 'katnar' nga kryeqytetasit. Metaj ' i jep shpjegim' fjalës, duke mos e kursyer aspak me moderatoren Shehu.

"Kujt i thoni 'katnar' ju tironsit?-pyet drejtuesja e emisionit kushtuar Tironës

Unë: Ty mi katnare dhe ca të tjerëve si ti që jeni plot me komplekse dhe nuk dilni dot nga lëkura e provincës dhe të përshtateni me qytetërimin...që nuk është vetëm tirons në Shqipëri.

Se mos harroj...edhe protestat n'Tironë ndizen gjithmonë", shkruan Metaj në një postim në Facebook.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U tha se nuk del në skenë për shkak të peshës, reagon Fifi
I vjedhin shtëpinë, Xheni i Big Brother e revoltuar: Vdekshin...(FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0049030780792236
array(1) { ["section"]=> string(104) "desada-metaj-ironizon-keq-jonida-shehun-katunare-me-komplekse-qe-s-del-dot-nga-lekura-e-provinces-144098" }