‘Despacito, Spinners dhe meme’, 2017 në 7 minuta sipas Youtube (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 06-12-2017 ‘Despacito, Spinners dhe meme’, 2017 në 7 minuta sipas Youtube (Video)

Siç është bërë traditë tashmë, rrjeti më i madh social për video, “Youtube”, ka publikuar përmbledhjen e vitit 2017.

“YouTube Rewind: The Shape of 2017”, nis me këngën më të famshme të këtij viti, Despacito, vijon me lodrën popullore Fidget Spinner, një sërë ‘memesh’ e dhtëjetra artistë, vlogger-a, e këngëtarë që lanë gjurmë përgjatë 2017-ës.

“Shape of You” nga Ed Sheeran i ka dhënë titullin videos përmbledhëse ndërsa nuk mungon as një referencë ndaj “New Rules” këngës hit të shqiptares Dua Lipa. /Newsbomb.al

dfgergh4r5h5hj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari shfaqet si një fantazmë: Po duan të më zënë duke flejt të mi vjedhin...
Orinda Huta i kthen “hakun” e dasmës Aurela Gaçes: Ngriti publikun në këmbë »
Article Logic
Execution time: 0.017336845397949
array(1) { ["section"]=> string(71) "despacito-spinners-dhe-meme-2017-ne-7-minuta-sipas-youtube-video-102217" }