DETAJE HORORR nga ngjarja në Tiranë, trupi ndenji varur për 6 orë, viktima baba i tre fëmijëve (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:56 11-02-2019 DETAJE HORORR nga ngjarja në Tiranë, trupi ndenji varur për 6 orë, viktima baba i tre fëmijëve (EMRI) Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnate në një punishte druri në Vorë ku roja i biznesit të vogël, i dha fund jetës duke u vetëvarur.

Newsbomb.al mëson se viktima është identifikuar si Agim Hito, 56 vjeç, baba i tre fëmijëve, nga Vora.

Policia dha informacion për ngjarjen vetëm para pak minutash, ndërsa siç thonë burimet për newsbomb.al, trupi i viktimës ka qendruar varur në litar përreth 6 orë duke terrorizuar këdo që e ka parë.

Askush nuk e prekte trupin derisa uniformat blu shkuan në vendin e ngjarjes dhe njoftuan ekspertët.

Rrethanat dhe shkaqet që çuan 56 vjeçarin drejt vendimit fatal, janë ende të panjohura.

NJOFTIMI I POLICISË:

Rreth orës 08:10, në Vorë në ambientin e një firme është vetëvarur një 56-vjeçar (me detyrë roje).

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Minatorët 'ultimatum' Ramës: Deri më 22 shkurt...
Pas grabitjes, baza nuk gjen qetësi, shpërthen zjarri pranë Pashalimanit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0045788288116455
array(1) { ["section"]=> string(104) "detaje-hororr-nga-ngjarja-ne-tirane-trupi-ndenji-varur-per-6-ore-viktima-baba-i-tre-femijeve-emri-152354" }