Detaje nga dasma përrallore e Eva Longorias

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 23-05-2016 Detaje nga dasma përrallore e Eva Longorias

Eva Longoria tha “Po” të shtunën teksa ajo dhe Jose Antonio Baston u martuan me një ceremoni romantike në pernëndimin e diellit në Meksikë.

Aktorja dhe drejtuesja televizive, ka qenë  e mahnitshme.

Në ceremoni kanë qenë rreth 200 të ftuar ndër to David dhe Victoria Beckham. Dasma është bërë në një rezidencë private pranë liqenit të qytezëz Valle de Bravo.

Eva, 41 vjeçe, ishte fejuar pesë muaj më parë me presidentin 47-vjeçar të Grupo Televisa, kompania më e madhe mediatike e Amerikës Latine.

eva_longorja73.jpgeva_longorja53.jpgeva_longorja6.jpgeva_longorja4.jpgeva_longorja2.jpgeva_longorja1.jpgeva_longorja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024426937103271
array(1) { ["section"]=> string(49) "detaje-nga-dasma-perrallore-e-eva-longorias-41223" }